KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095606
nr 1309 5606
Eric Heinertz
(1908-1965), Sverige
Blandteknik, Par, Signerad. Motivet: 43x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:18:46
21/2 15:15:30
Eric Heinertz
Läs mer om Eric Heinertz